SPRAWDŹ

Trener Personalny SUPERCOMBO

Pakiet SUPERCOMBO pozwala ukończyć Kurs Trenera personalnego oraz Kurs Zaawansowanego Trenera Personalnego w trakcie nie 6 a 5 zjazdów.

W trakcie tego kompleksowego szkolenia zostaniesz wyposażony zarówno w podstawową jak i specjalistyczna wiedzę pozwalającą z powodzeniem wykonywać zawód trenera personalnego.

IFBB Fitness Trainer + IFBB Advanced Bodybuilding & Fitness Trainer Specialist

Trener Personalny Master Degree

Kurs kierujemy przede wszystkim do osób, które posiadają uprawnienia i doświadczenie w pracy  trenera. Ze względu na poruszane na kursie zagadnienia do efektywnego udziału w zajęciach niezbędna jest wiedza z zakresu anatomii, fizjologii, biochemii oraz teorii sportu.

Głównym obszarem, który obejmuje materiał na kursie Master Degree jest biomechanika stosowana w treningu siłowym .Szeroko omawiana będzie również organizacja, bezpieczeństwo oraz administracja klubu fitness. Dlatego też zachęcamy do wzięcia udziału w w szkoleniu również trenerów pracujących jako menadżerowie lub będących właścicielami klubów fitness.  

IFBB Master in Bodybuilding and Fitness Methods

SPRAWDŹ

Kurs trenera personalnego IFBB 2-go stopnia

Zaawansowany Kurs dla trenerów personalnych

IFBB Advanced Bodybuilding & Fitness Trainer Specialist

Szkolenie dla osób posiadających uprawnienia trenerskie pierwszego stopnia.

Specjalistyczny zakres wiedzy z dziedzin takich jak anatomia, fizjologia wysiłku, antropologia etc., który wyposaży Cię w narzędzia dające poczucie komfortu w pracy z podopiecznymi.

SPRAWDŹ

IFBB Personal Fitness Certification
Sprawdź nas:

Kurs trenera personalnego IFBB 1-go stopnia

Podstawowy Kurs dla trenerów personalnych

IFBB Fitness Trainer 

Szkolenie kierujemy do osób, które rozpoczynają swoją przygodę z zawodem trenera,

ale również do tych, którzy chcieliby skonfrontować i poszerzyć dotychczas zdobytą wiedzę.

Jesteśmy pewni, że znajdziesz tu mnóstwo nowych informacji, które będą dla Ciebie skarbnicą wiedzy w pracy trenerskiej. 

SPRAWDŹ

Trener przygotowania do zawodów

Intensywne szkolenie dla osób, które przygotowują lub planują przygotowywać zawodników do zawodów w kulturystyce i fitness. Poza zagadnieniami takimi jak żywienie w okresie przygotowania do zawodów, trening o wysokiej intensywności oraz specyfika przygotowań zawodnika sportów sylwetkowych, na tym kursie poświęcimy mnóstwo czasu na charakterystykę poszczególnych dyscyplin oraz istotne różnice w przygotowaniu zawodników do konkretnej konkurencji a także doboru optymalnej dyscypliny dla każdego zawodnika indywidualnie. 

IFBB International Competition Coach

PROGRAM EDUKACYJNY
Kurs trenera personalnego

SPRAWDŹ