Puchar Polski w Kulturystyce i Fitness 
14.10.2018 Mińsk Mazowiecki

14.10.2018 w Mińsku Mazowieckim odbył się Puchar Polski w Kulturystyce i Fitness.Podczas zawodów rozegrane zostały również eliminacje do Mistrzostw Świata, które w Fitness odbędą się 26-28.10.2018 w Białymstoku a w Kulturystyce 9-11.11.2018 w Benidormie (Hiszpania).

Do rywalizacji w Pucharze przystąpiło ponad 120 zawodników i zawodniczek. Najostrzejszą walkę o trofea stoczyły Panie w Bikini Fitness, w którym do rywalizacji stanęło po kilkanaście zawodniczek w każdej kategorii.

Trudy organizacji tej imprezy wziął na siebie Pan Albert Szczygielski, utytułowany kulturysta, Członek Zarządu PZKFiTS oraz Prezes Miejskiego Klubu Sportowego "Kwadrat" w Mińsku Mazowieckim. Niewątpliwie Pan Albert i cały sztab organizacyjny, na czele z Panią Grażyną Bieniewską stanęli na wysokości zadania.

Puchar Polski w Mińsku Mazowieckim jak zawsze nie zawiódł ani kibiców ani zawodników i trzeba jasno powiedzieć,że była to bardzo udana impreza.

Dziękujemy Panu Albertowi, Pani Grażynie i wszystkim zaangażowanym w działania na miejscu imprezy za to,że Mińsk Mazowiecki po raz kolejny chlubnie zapisał się w historii polskiej Kulturystyki i Fitness.

To czysta przyjemność uczestniczyć w tak profesjonalnie przygotowanych zawodach a gdy dodatkowo odbywają się one w rodzinnym mieście nie sposób się nie wzruszyć.

Mamy nadzieję,że Kulturystyka i Fitness już niebawem powrócą do Mińska Mazowieckiego.

Tymczasem do zobaczenia w Białymstoku!

16 października 2018