Sprawdź nas:

O nas

NASZA HISTORIA

 

GYM FILL.inc to projekt, który zaczął kiełkować w dziecięcej głowie gdzieś w latach 80-tych w przydomowej siłowni z własnoręcznie spawanymi ławeczkami i sztangami zrobionymi z podwozi wagonów kolejowych.To projekt, który zrodził się z miłości do sportu, fascynacji rozwojem ludzkiego ciała i w pewnym sensie jako kontynuacja rodzinnej tradycji.

Kulturystyka i fitness to nasze główne pole działania i obszar szerokich zainteresowań.Siłownia, zawody kulturystyczne i fitness to nasze środowisko naturalne, w którym czujemy się jak ryby w wodzie.Jak każdy mamy swoje oczekiwania wobec usług oraz miejsc i osób, które je świadczą .

Chcielibyśmy, żeby poza świetną, domową atmosferą każdy gość, który zawita do klubu fitness miał możliwość skorzystania z opieki doświadczonej kadry instruktorów i trenerów posiadających wiedzę i umiejętności niezbędne do wypełniania tej odpowiedzialnej roli.

                                                                                                                             

 

 

 

 

Wierzymy, że rola trenera, sportowca, działacza to nie tylko liczne obowiązki  związane z przygotowaniem do startu   w zawodach ale również bardzo duża  odpowiedzialność.      Odpowiedzialność,  za tych,   którzy się  na nas wzorują.Dlatego staramy się mocno akcentować ten aspekt w naszej współpracy z trenerami, zawodnikami i działaczami.

Jednocześnie zdajemy sobie sprawę jak ważnym momentem dla każdego zaangażowanego w okres przygotowawczy jest moment wyjścia na scenę. Prezentacja sceniczna to dla zawodniczek i zawodników nie tylko narzędzie do pokazania wypracowanej wcześniej formy w sposób optymalny, ale również sposób na zaprezentowanie swojej klasy. Staramy się wesprzeć ich swoim doświadczeniem nadając szlif sztuce prezentacji scenicznej.

Kochamy kulturę fizyczną i kochamy nią zarażać.

GYM FILL.inc to rodzinna firma z pasją.