mgr inż. Andrzej Michalak

Szef wyszkolenia PZKFiTS w kulturystyce i fitness, przewodniczący Komisji Kulturystyki EBFF i członek Komisji Prasowej IFBB,  wykładowca na zgrupowaniach kadry narodowej oraz seminariach dla trenerów i zawodników, autor wielu artykułów i prelekcji szkoleniowych.

mgr Paweł Filleborn-

były zawodnik, wielokrotny mistrz Polski, mistrz świata, wicemistrz Europy, wieloletni trener kadry narodowej kulturystyki, absolwent AWF, obecnie prezes PZKFiTS, wiceprezydent i szef Komisji Sędziowskiej IFBB. Wykładowca na seminariach krajowych i zagranicznych, sędzia główny na zawodach najwyższej rangi.

mgr Grzegorz Kępa

Wykładowca w Zakładzie Sportów Walki i Podnoszenia Ciężarów AWF w Warszawie, Trener I klasy w kulturystyce, 

Trener kulturystyki, fitness i trójboju siłowego z licencją PZKFiTS, 

IFBB Bodybuilding and Fitness Trainer Specialist, Sędzia międzynarodowy IFBB.

Szef klubu "Black & White" Ostrowiec Świętokrzyski, trener-wychowawca wielu czołowych zawodniczek i zawodników klasy międzynarodowej w kulturystyce i fitness.

mgr Katarzyna Matella

Magister pedagogiki i wychowania fizycznego, Instruktorka rekreacji ruchowej i sportu w specjalizacji kulturystyka, wykładowca na szkoleniach organizowanych przez PZKFiTS oraz na kursach rekreacji ruchowej i sportu w TKKF Toruń, dietetyczka Kadry Polski w kulturystyce i fitness w latach 2008-2010, sędzina międzynarodowa IFBB, autorka książek poświęconych tematyce żywienia i sportom sylwetkowym: " Supersylwetka", "Fitness", "Body Logistic System".