Jako światowy autorytet w dziedzinie kulturystyki i sprawności fizycznej, IFBB oferuje poprzez swoją Akademię obszerny program edukacyjny, który zapewnia certyfikaty dla osób związanych z kulturystyką, sprawnością fizyczną, zdrowiem i sportem z różnych środowisk, akademickich i sportowych.

Jednym z głównych celów Akademia IFBB jest zapewnienie unikalnego programu edukacyjnego dla trenerów, trenerów osobistych, pracowników służby zdrowia i fitness na całym świecie.Programu, który oferuje wyjątkowe kursy akademickie a jednocześnie uwzględnia prestiż i uznanie wywodzące się z nazwy IFBB.

Nasze programy certyfikacyjne oferują aktualne informacje naukowe w połączeniu z praktyczną edukacją w różnych dziedzinach, które obejmują anatomię człowieka, fizjologię, kinezjologię, antropometrię, nauki o wartościach odżywczych, trening siłowy, a także specjalistyczną edukację dzieci i osób starszych oraz rehabilitacje urazową.

Praca ta była możliwa dzięki ścisłej współpracy naszej Komisji Edukacyjnej, która zapewniła wszelką pomoc w skutecznym wdrożeniu i wykorzystaniu tego systemu online.

Certyfikaty wydane przez Akademię są uznawane przez IFBB, wiodący organ w dziedzinie kulturystyki i fitness oraz w federacjach narodowych w 186 krajach na całym świecie.Kursy dostępne są w kilku językach, w tym również po polsku.

GYM FILL.inc

+48 537000647

gymfill.inc@gmail.com

Mireckiego 13a/15

05-300 Mińsk Mazowiecki