Zapoznaj się z naszą ofertą edukacyjną:

Sprawdź nas:

 

Krótka historia...

IFBB Academy

 

Międzynarodowa Federacja Kulturystyki i Fitness (IFBB)  została powołana do życia w 1946 roku. Aktualnie zrzesza 199 państw, 5 Federacji Kontynentalnych i 4 Federacje Regionalne, jest sygnatariuszem kodu WADA i jedyną organizacją światową w dziedzinie kulturystyki i fitness uznaną przez GAISF. 

 

                 Jako światowy autorytet w dziedzinie kulturystyki i sprawności fizycznej, IFBB oferuje poprzez swoją Akademię obszerny program edukacyjny, który zapewnia certyfikaty dla osób związanych z kulturystyką, sprawnością fizyczną, zdrowiem i sportem z różnych środowisk, akademickich i sportowych.

Jednym z głównych celów Akademii IFBB jest zapewnienie unikalnego programu edukacyjnego dla trenerów, trenerów osobistych, pracowników służby zdrowia i fitness na całym świecie.Programu, który oferuje wyjątkowe kursy akademickie a jednocześnie uwzględnia prestiż i uznanie wywodzące się z nazwy IFBB.

Nasze programy certyfikacyjne oferują aktualne informacje naukowe w połączeniu z praktyczną edukacją w różnych dziedzinach, które obejmują anatomię człowieka, fizjologię, kinezjologię, antropometrię, nauki o wartościach odżywczych, trening siłowy, a także specjalistyczną edukację dzieci i osób starszych oraz rehabilitacje urazową.

Certyfikaty wydane przez Akademię są uznawane przez IFBB, wiodący organ w dziedzinie kulturystyki i fitness oraz w federacjach narodowych w 186 krajach na całym świecie.Kursy dostępne są w kilku językach, w tym również po polsku.