mgr inż. Andrzej Michalak

Szef wyszkolenia PZKFiTS w kulturystyce i fitness, przewodniczący Komisji Kulturystyki EBFF i członek Komisji Prasowej IFBB,  wykładowca na zgrupowaniach kadry narodowej oraz seminariach dla trenerów i zawodników, autor wielu artykułów i prelekcji szkoleniowych.

mgr Paweł Filleborn-

były zawodnik, wielokrotny mistrz Polski, mistrz świata, wicemistrz Europy, wieloletni trener kadry narodowej kulturystyki, absolwent AWF, obecnie prezes PZKFiTS, wiceprezydent i szef Komisji Sędziowskiej IFBB. Wykładowca na seminariach krajowych i zagranicznych, sędzia główny na zawodach najwyższej rangi.

mgr Grzegorz Kępa

Wykładowca w Zakładzie Sportów Walki i Podnoszenia Ciężarów AWF w Warszawie, Trener I klasy w kulturystyce, 

Trener kulturystyki, fitness i trójboju siłowego z licencją PZKFiTS, 

IFBB Bodybuilding and Fitness Trainer Specialist, Sędzia międzynarodowy IFBB.

Szef klubu "Black & White" Ostrowiec Świętokrzyski, trener-wychowawca wielu czołowych zawodniczek i zawodników klasy międzynarodowej w kulturystyce i fitness.

mgr Katarzyna Matella

Magister pedagogiki i wychowania fizycznego, Instruktorka rekreacji ruchowej i sportu w specjalizacji kulturystyka, wykładowca na szkoleniach organizowanych przez PZKFiTS oraz na kursach rekreacji ruchowej i sportu w TKKF Toruń, dietetyczka Kadry Polski w kulturystyce i fitness w latach 2008-2010, sędzina międzynarodowa IFBB, autorka książek poświęconych tematyce żywienia i sportom sylwetkowym: " Supersylwetka", "Fitness", "Body Logistic System".

You can place your order  personally, via email or phone.

Please do not hesitate to contact us.

We'll be pleased to answer all your qustions and dispell all doubts.

Orders

GYM FILL.inc

Silver Gallery

St.Mireckiego 13a/15 (3rd floor)

05-300 Mińsk Mazowiecki

tel.537000647 gymfill.inc@gmail.com

If you wish  please call or email us prior the visit. 

Contact