IFBB Basic Nutrition

Podstawowe szkolenie z dietetyki

Basic Nutrition Certification

To szkolenie kierujemy do wszystkich, którzy są zainteresowani żywieniem w sporcie. Jeśli chciałbyś poznać podstawowe zagadnienia dietetyki sportowej to nie mogłeś trafić lepiej.

Jeśli jednak w kwestiach żywienia czujesz się jak ryba w wodzie również nie będziesz się u nas nudził.Być może znajdziesz tu pole do dyskusji albo dowiesz się rzeczy, o których nie słyszałeś.

Poziom 1 to m.in bilansowanie makroskładników, podstawy suplementacji w sporcie, plany żywieniowe, indeks glikemiczny i indeks insulinowy, gospodarka wodno-elektrolitowa ale też niezliczona ilość ciekawostek.

Sprawdź nas:

SPRAWDŹ

IFBB Advanced Nutrition

Zaawansowane szkolenie z dietetyki

Advanced Nutrition Certification

Szkolenie będące swoistą kontynuacją poziomu 1-go.Jeśli jednak nie przerobiłeś naszego 1-go poziomu a chciałbyś wziąć udział w poziomie 2-gim bez wahania  możesz dołączyć.Jesteśmy przekonani, że to szkolenie będzie dla Ciebie skarbnicą wiedzy z zakresu żywienia w sporcie i wyposaży Cię w mocną wiedzę, która przyczyni się do poprawy jakości życia Twoich podopiecznych. Być może wprowadzisz pewne zmiany również do swojego żywienia.

Podstawy żywienia w sporcie poziom 2 to m.in.suplementy aminokwasowe, wpływ suplementów na anaboliczną gospodarkę hormonalną, indeks insulinowy-praktyczne wnioski żywieniowe, tarczyca a możliwości wysiłkowe, powstrzymać kortyzol czyli jak nas zjada stres...

SPRAWDŹ